Magiczna pomadka od Quiz Cosmetics

Znacie ten ból, gdy okazuje się, że dany kolor pomadki po prostu Wam nie pasuje? Czerwień, która wygląda nieziemsko na ustach koleżanki, sprawia, że Ty wyglądasz jak klaun. Wtedy nadchodzi pytanie czy kiedyś znajdziemy pomadkę idealną, która sprawdzi się na każdych wargach, niezależnie od typu urody?

Ach, to musiałaby być magiczna pomadka.
Magiczna, tak jak pomadka od Quiz Cosmetics z serii Lipstick Flash Collection.Gdy pierwszy raz zobaczyłam tę pomadkę pomyślałam, że ma niezwykły kolor - pomarańczowy. Wyobrażacie sobie moje zdziwienie, gdy po przejechaniu palcem zobaczyłam.. nic? Jedynie lekka poświata, wskazująca na pomadkę ochronną, którą kupiłam kilka dni wcześniej. Obcykałam, obfotografowałam, użyłam na usta i... popatrzyłam z niedowierzaniem.
Zmieniła kolor.

Pomadka zamknięta jest w białym opakowaniu z przeźroczystą zatyczką. Posiada bardzo przyjemny, słodkawy, a nawet cukierkowy zapach. Nie ma smaku.

Kolor pomadki zależy od tego na jakie usta ją nakładamy, a także od ilości warstw. Zauważyłam także, że barwa zależy także od temperatury. Przy temperaturze na zewnątrz (dziś to ok. 28 stopni) kolor był różowy, ale klimatyzacja spowodowała wzmocnienie koloru.

Pomadka, oprócz właściwości koloryzacyjnych, posiada również pielęgnacyjne. Nawilża usta, pozostawiające je miękkie. Nie podkreśla skórek, a aplikacja jest przyjemna. Aby pomadka wytrzymała długi czas musimy poczekać, aż zaschnie na ustach. Wtedy wytrzymuje nawet do 5 godzin. Schodzi równomiernie.


Produkty Quiz Cosmsetics znajdziecie na ich stronie internetowej.


13 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawa pomadka, widziałam już w wersji zielonej. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. niesamowita, nie słyszałam jeszcze o czymś takim :)

  OdpowiedzUsuń
 3. omg.... czego to teraz nie wymysla xD

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz o niej słyszę, ciekawy produkt. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. nie znam w ogóle ciekawy kosmetyk :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Boski blog ! Pisz dalej , <3
  Uwielbiam takie notatki !
  http://patrycjabunt.blogspot.com/ -nowa notatka
  Zapraszam i co powiesz na wspólną obserwację
  ? Jeśli się namyślisz zapraszam do mnie !

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda zachęcająco.musze wypróbować ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. zaciekawiłaś mnie bo takich cudów jeszcze nie widziałam :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard