O mnie


Witaj, jestem Kinga.

Od urodzenia mieszkam w Olkuszu. To taka mała miejscowość między Katowicami, a Krakowem,
w województwie małopolskim.

Piszę tak naprawdę od dziecka. Bajki o szalonych kabanosach to była moja specjalność. Dzisiaj zajmuje się tym, co dotyczy Kobiety. Szeroko pojęty temat, prawda? Nie lubię się zamykać, chętnie poruszam nowe tematy. Każdy kolejny artykuł to dla mnie wyzwanie, bo każdy produkt jest inny. 

Czym zajmuje się na co dzień oprócz blogowania?
Kończę Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na studiach magisterskich uzupełniających na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ten kierunek pozwolił mi rozwinąć moją pasję oraz sprawił, że mój warsztat jest coraz lepszy. Bez tych studiów nie byłoby bloga. Nigdy nie miałabym na tyle odwagi, aby rzucić się w otchłań internetu i spróbować swoich sił. 

Jestem kociarą, straszną. Boje się, że kiedyś będę ja, mój Mężczyzna i milion kotów. Chętnie przygarnęłabym każdego napotkanego, zobaczonego. Aktualnie towarzyszy mi kotka Magda. Niesamowicie wybredna, ale oddana w całości.

Nie cierpię słodyczy. Cukier akceptuje jedynie w kawie lub w postaci miodu. Tak mógłby nie istnieć. Za to uwielbiam sery, szczególnie w towarzystwie wina lub bąbelków.

Mów mi Kerli.

W razie pytań, wątpliwości i każdej myśli, jaką chciałabyś/chciałbyś się ze mną podzielić zapraszam do kontaktu: kinga.kerth@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard