Beauty by Bloggers 2, czyli Spotkanie Blogerek w Częstochowie

Jakiś czas temu, w sumie już całkiem spory "jakiś czas", miałam okazję być jedną z uczestniczek pewnego wydarzenia, a mianowicie - spotkania blogerek  "Beauty by Bloggers 2". Całą akcję zorganizowała Ania (odwiedźcie ją koniecznie!!), a gościła nas Ilona z Ministerstwa Urody.  Jak poprzednim razem, o którym może poczytać tutaj, Ania zadbała o cudowną atmosferę, ale przede wszystkim bezcenną wiedzę.


W podroży do Częstochowy towarzyszyła mi Natalia. Uwielbiam ją! Jej niesamowita energia, pozytywne nastawienie do świata i chęć chłonięcia WIĘCEJ jest całkowicie zaraźliwe. Ale rozeznanie w terenie ma podobne jak ja, więc po chwilowym zabłądzeniu dotarłyśmy na ul. Piękną, gdzie mieści się Ministerstwo Urody. Inne uczestniczki już się zjawiły, inne miały być za "pięć minut". Buziak z Anią, uścisk z Michałem, a w myślach "umówić się z Panią Iloną na włosy!". Uwierzcie mi - jest fenomenalną fryzjerką i jestem gotowa przejechać te kilkadziesiąt kilometrów, aby zadbała o moją czuprynę po zimie, przed wiosną.

Ania, organizatorka spotkania
 Po oficjalnym rozpoczęciu Beauty by Blogger i ciepłych słowach Organizatorki, głos zabrała Ilona Nalewajka, goszcząca nas w swoim salonie. Wystąpiła w roli ambasadora Paul Mitchell, przedstawiając linię do włosow MarulaOil. Co więcej, od każdego sprzedanego produktu z linii MarulaOil Paul Mitchell przekazuje 5zł organizacji Republika Marzeń wspierającej promocję sztuki osób niepełnosprawnych. Nie zabrakło także szalonej fryzury na głowie modelki. 


Następnie Piotr w skrócie opowiedział o kosmetykach Professional by Fama oraz wręczył upominki od firmy. Niektóre z kosmetyków już testuje i jestem z nich zadowolona. Myślę, że pojawi się osobna recenzja. 
O strefę makijażową zatroszczyła się marka Bell HypoAllergenic. Reprezentowała ją Ania z mobilnego studia Pomada.

Tak minęła nam pierwsza część spotkania. Po niej nadszedł czas na obiad, który przygotował dla nas Catering Ring. Swój wkład w dobroci miała także Natalia, przygotowująca pierniczki oraz Ilona - ekspertka od zupy dyniowej.Dawne BioOleo, a dzisiaj NaturPharm reprezentowała pani Monika, która uświadomiła o odpowiednim doborze olejów, a także wykonała zabieg na dłonie jednej z nas.
Prawdziwą magie przyniosło Bernard Cassiere z Nail&Beauty Center. Na czele z panią Lilianą zabrali nas do świata magii rytuałów plemiennych. Sam masaż odprężał już od samego patrzenia, a wprowadzony klimat w postaci świec i muzyki - nie do odtworzenia.
Ostatnim przedstawicielem był mężczyzna, pan Jacek, który przybliżył nam o nowych projektach (które już są wcielane w życie, zajrzyjcie do mnie na fp) dotyczących portalu Face&Look. Polecam się zarejestrować, aby żadna akcja Wam nie umknęła.Tak minęła nam "wiedzowa" część spotkania i zanim się obejrzałyśmy - czas spotkania minął. Ania zadbała także o ćwiczenie naszych ramion - dostałyśmy całą górę upominków i gdyby nie to, że byłam samochodem, nie mam pojęcia jakbym dotarła z nimi do domu.
I kolorówka: ♥Jak widzicie jest tego naprawdę dużo. ♥

6 komentarzy:

 1. Bardzo fajnie że są takie spotkania można z nich wynieść naprawdę dużo cennej wiedzy :)
  Olivkv.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze zawsze chciałam na czyms takim być <3

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/02/military-style.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne spotkanie ;)

  www.bliskolasu.com.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. takie spotkanie jest wspaniałym wydarzeniem :) możliwość poznania tylu osób, zdobycie nowej wiedzy :) super, mam nadzieję, że kiedyś dane mi będzie wziąć udział w spotkaniu blogerek :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard