Czas na pobudkę

13 kwietnia

Nadeszła wiosna! Nie wiem jak Wy, ale osobiście jestem tak stęskniona za słońcem, że nawet uczucie "za gorąco" jest dla mnie przyjemne. Z radością korzystam z każdego promienia, które otula moją twarz, a dzień rozpoczynam wcześniej niż zwykle. Tworzę sobie coraz to nowe plany, by "musieć" opuścić łóżko.Jestem typem śpiocha - uwielbiam spać! Chociaż ostatnio moje późne wstawanie zaczęło mi przestawać. Uczucie, że  tracę dzień, a przez  co życie, nie dawało mi spokoju. Od jakiegoś czasu akceptuje tylko jednocyfrowe godziny poranne, a te powyżej 10 - idą w wykluczenie. Piękna pogoda ułatwia mi zadanie. Nie lubię zmieniać rolet w tryb nocny i zaciemniać pokoju, więc budzi mnie widok nieba. To błękitne aż krzyczy "wstawaj!".


Często się słyszy narzekania osób, szczególnie młodych, że na nic nie mają czasu, a dzień przecieka im przez palce. Siedzą nocami w blasku swoich monitorów, a potem odsypiają. Wpatrują się w karmiący bzdetami telewizor, by rano obudzić się jeszcze głupszym. Zjadacze czasu to nie tylko laptopy, telewizory i smartfony. Sen, który jest tak ważny w naszym życiu, zabiera go jeszcze więcej.

Tylko jak pogodzić naturę, potrzebę regeneracji i odpoczynku z krzyczeniem wewnętrznego ja - hej, chcę więcej!


Ciekawa jestem jak długo Wy przeznaczacie czasu na sen?
Jesteście rannymi ptaszkami czy raczej nocnymi Markami?

A może lepiej do mojej stylizacji pasowałaby skórzana kurtka damska?


You Might Also Like

5 komentarze

 1. ja w zasadzie nie lubię spać... dziwne bo jak już usnę, to ciężko mnie obudzić. Ale zazwyczaj zasypiam na kanapie, przed komputerem, ponieważ żal mi każdej chwili na sen i później to skutkuje tym, że nie umiem wstać rano xD

  OdpowiedzUsuń
 2. kocham spać :) im dłużej tym lepiej, niestety odczuwam stracony czas :(

  OdpowiedzUsuń
 3. ja jestem strasznym spiochem a co do zdjec to sa super i bardo klimatyczne :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2018/04/zapowiedz-stylizacji-babyblue.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Też z utęsknieniem czekałam na słońce :D

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)