DRESSLILY HALLOWEEEN | wygraj 100$!

Halloween to zdecydowanie nie nasza tradycja i wiele osób jest przeciwne całej otoczki związanej z tym świętem. Jak dla mnie jest ono całkowicie obojętne, ale ma swój klimat. W głośnikach "upiorna" piosenka, a gdzieś tam w kuchni widok dyni, która niedługo zamieni się w pyszną, rozgrzewającą zupę-krem.

Dla niektórych Halloween to powód aby kogoś obdarować.
W tym przypadku "niektórzy" to ekipa Dresslily.


Oprócz niesamowitych Halloweenowych gadżetów i ubrań w ofercie DressLily możecie również zgarnąć 100$ do wykorzystania u nich w sklepie. Oferta jest ogromna, nie tylko Halloweenowa, więc warto spróbować swoich sił.

Jak to zrobić? To proste!

1. Udostępnij ten post na przynajmniej w dwóch miejscach (Twitter ,Lookbook, Instagram etc.). Czym więcej miejsc tym większe szanse na wygraną.

2. Prześlij swoje zgłoszenie wraz z odnośnikami do udostępnionego postu na adres: blog@dresslily.com do 18 października.

3. Czekaj na rozstrzygnięcie konkkursu. Z osobą wygraną ekipa skontaktuje się pomiędzy 19, a 23 października. Miłych zakupów!

Nie chcesz czekać i pragniesz zrobić zakupy na własną rękę?
Tutaj znajdziesz kilka kodów rabatowych. Częstuj się śmiało. :)

A swoje wygrane dolary możecie wydać choćby na jedną z tych bluz. 
Z pewnością zabiorą Was w upiorny świat Halloween. 

7 komentarzy:

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard