Spotkanie blogerek w Chrzanowie

Uwielbiam Spotkania Blogerek. I nie jeżdżę na nie po to, aby przywieźć do domu pół bagażnika produktów od sponsorów. Tak naprawdę to tylko miły dodatek, którym później dzielę się z bliskimi lub chowam w kącie, za lusterkiem, w moim pokoju, aby później móc coś wypróbować. Spotkania w "branżowym" gronie to szansa na nowe, cudowne znajomości, a także poszerzanie wiedzy.

Jak było tym razem?Spotkanie odbyło się w Chrzanowie 20 sierpnia 2016r. Organizatorkę, Nataszkowiec Babik oraz pozostałe dziewczyny znałam już wcześniej. Świetnie było znów zobaczyć się z Nimi. Spotkałyśmy się w przeuroczej Kawiarni MAGIA. Wystrój, obsługa, jedzenie (koniecznie spróbujcie pierogów!) i napoje (koktajl ze świeżych owoców - mistrzostwo) skradły moje serce. Było naprawdę magicznie.


Co najśmieszniejsze prawie nie byłoby mnie na tym spotkaniu. Jakoś trzy tygodnie wcześniej napisałam do Nataszkowiec Babik, przepraszając za to, że jednak mnie nie będzie. Wyskoczył mi wyjazd do Ustki i nie byłabym w stanie wrócić. Jakoś 16 sierpnia napisałam do niej jak tam po spotkaniu i kiedy mogę wpaść na kawę. Okazało się, że pomyliłam weekendy. Byłam święcie przekonana, że spotkanie odbywa się 13 sierpnia, a nie 20. Nawet nie wiecie jak bardzo się ucieszyłam, że jednak tam będę! 


W spotkaniu brały udział:

Natalia: www.nataszkowiecbabik.blogspot.com (organizatorka)

Zdjęcia autorstwa Dorotki i Klaudii :)


Jedynym ze sponsorów upominków dla blogerek uczestniczących w spotkaniu była firma Loton.pl, która w 2015 roku otrzymała złoty Medal na międzynarodowych targach w Poznaniu. Każda z uczestniczek spotkania otrzymała takie produkty marki Loton jak zestaw z olejkiem, żel w sprayu, maseczka z jedwabiem,szamponem z ceramidami. Wszystkie produkt możecie kupić na stronie loton.pl


Oczywiście każda z nas wyszła z pełnymi rękami... :)

Za co dziękujemy naszym Sponsorom. ♥
7 komentarzy:

 1. Było świetnie! Do następnego kochana! =)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahaha no Kinga to było dobre, że chciałaś przyjechać tydzień wcześniej xD

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę. Kiedy coś bliżej Krakowa z chęcią chciałbym Was poznać. Napewno jest to świetne przeżycie

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne i eleganckie kobiety! Zostaję na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard