Kup bikini już teraz... zanim będzie za późno.

Nie wiem czy wiecie, ale pracuje m.in. w sklepie z bielizną. Od jakiegoś czasu nie ma  dnia abym nie usłyszała pytania: stroje kąpielowe już są dostępne? I nie wydaje mi się, aby wszystkie panie, które chcą już kupić kostium kąpielowy na sezon 2020 wybierały się już teraz na wakacje.Rok temu w okolicy wakacji był już minimalny wybór strojów kąpielowych. Bikini z całkowicie inną rozmiarówką dół/góra, ciężko dobrać komplet. No i te modele... Dlatego już teraz chciałabym poruszyć temat zakupów na lato. W tym temcie nie warto  czekać do ostatniej chwili, na wyprzedaże. Chociaż dobry kostium kąpielowy online możemy kupić w naprawdę fajnych cenach, a i wybór jest większy niż stacjonarnie. 


Sama wakacje zaplanowane mam dopiero na wrzesień. Wiecie - plaża, piasek, drinki z parasolką... :) Tak jak lubię najbardziej. Jednak wiem, że nie jestem w stanie przeżyć 10sięciu dni na rajskiej plaży tylko w jednym komplecie bikini. Trzy to moje zdecydowane minimum. Jeden w razie awarii, dwa na zmianę z dnia na dzień - zdarzało m się, że ten w poprzedniego dnia nie wysechł. Stroje kąpielowe 2020 przeglądam przede wszystkim online. Znam swój ulubiony krój, wiem w jakich kolorach jest mi dobrze. Stawiam też na możliwość wybrania innego rozmiaru góra-dół. Stety lub niestety natura obdarzyła mnie dużym biustem, a dołem całkiem normalnym. Wam też polecam już teraz rozejrzeć się za idealnym kompletem, bo później, bliżej ciepłych dni, w których mamy ochotę pokazać więcej ciałka... może nie być w czym wybierać.

Mój model nazywa się Nicole N2-23 w odcieniu pięknej fuksji.

Ciekawa jestem kiedy Wy kupujecie stroje kąpielowe i jakie fasony lubicie?10 komentarzy:

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard