Prezenty dla myśliwego od MyGiftDna

Chociaż i do Święta Myśliwych oraz Dnia Dziadka trochę zostało, a mój już miał urodziny - przy ostatnim zamówieniu z MyGiftDna postanowiłam zrobić mu przyjemność bez okazji. W końcu takie prezenty są  najlepsze - niespodziewane, prosto z serca i z motywem przewodnim "myślę o Tobie".
Jeśli macie w rodzinie lub wśród przyjaciół myśliwych wiecie jedno - są oni totalnie sfiksowani na tym punkcie. Jest to olbrzymie hobby, a prezenty z nim związane są najlepsze. Ale ile  to kosztuje! Mój dziadek zbiera drewniane figurki myśliwych, ściany są pokryte ich portretami, a w gabinecie ma dwie wystawy - z fajek wodnych oraz noży. Ceny czasami mnie zadziwiają, a jako studentka nie mogłabym sobie pozwolić na tak drogocenne prezenty. Na szczęście MyGiftDna oferuje w fajnej cenie gadżety skierowane do tego grona zainteresowań, jak i innych. Wielbiciel zwierząt, sportowiec, fan sztuki czy kolekcjoner alkoholi - to tylko niektóre z kategorii osób, które możemy uszczęśliwić.

Jednak co wybrałam z kategorii prezenty dla myśliwego? Sami zobaczcie!


Mój dziadek dostając notes zaśmiał się, że miał go w przyszłym tygodniu zamawiać. A chyba nic nie cieszy bardziej niż na pytanie "Co to za ciekawy notes?" odpowiedź - dostałem go od wnuczki. Wydaje mi się, że lubimy się chwalić, że coś dostaliśmy od osoby bliskiej. Takie rzeczy traktujemy z należytą starannością i stają się nie tylko rzeczami, ale także symbolami. 


Myśliwi czas nie tylko spędzają w lesie czy na polach, ale także i może przede wszystkim w kuchni. Wiele osób, gdy dowiaduje się, że mam w domu myśliwego pyta o dziczyznę. Zabawnie jest, gdy odpowiadam, że ja nie jem "bo nie". Jednak goście zawsze zachwalają. Soczyste wędliny, najlepsze pieczenie i wyborne pasztety. Założę się, że gdy będą przygotowywane na spersonalizowanej, kuchennej desce, będą jeszcze lepsze. A może się skuszę i ja spróbuje?


Mój dziadek jest herbaciarzem. Uwielbiam kupować mu nowe, owocowe i oczywiście liściaste herbaty, które później podkradam. Dlatego kubek był dla mnie czymś oczywistym. Wierzę, że herbata pita w spersonalizowanym, swoim kubku jest o wiele lepsza niż dotychczas. Siła podświadomości! :)


Od jakiegoś czasu Dziadek prosił mnie abym nauczyła go zgrywać muzykę na pendriva, bo chciałby słuchać jej w aucie. Jednak na pytanie czy ma pendriva nie otrzymałam jednoznacznej odpowiedzi, a i u mnie ich jak na lekarstwo. Dlatego nie wyobrażałam sobie nie wziąć dla niego spersonalizowanego, tylko jego. Jest świetnie wykonany, elegancki, a dzięki temu, że drewniany - blisko natury. Perfekcyjny wybór!


Ciekawa jestem czy Wy macie w rodzinie myśliwych i czy prezenty, które kupujecie dla nich są związane z tym hobby?
Dajcie koniecznie znać! :)

Zobacz też:


2 komentarze:

  1. Uwielbiam takie spersonalizowane prezenty. Z MyGiftDna miałam kilka rzeczy, świetnie wykonane i wysokiej jakości!
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

    OdpowiedzUsuń
  2. uwielbiam rzeczy MyGiftDna! mam od nich deskę do krojenia i kubek, a dziś czekam na kuriera z poduszką oraz zestawem do wina:)

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard