Buty od Zaful

Tym razem zapraszam Was na przegląd butów od Zaful. Zastanawiałyście się kiedyś co proponuje ten sklep? Spójrzcie na moje typy.
Butów dla nas możemy szukać choćby w zakładce women shoes, ale na początku skupmy się na tych sportowych, które znajdziemy w breathable shoes.


Kolejne ciekawe typy pochodzą z zakładki wedge shoes, które proponuje nam buty na koturnie. I to nie tylko te eleganckie, bo znajdziemy także  coś sportowego. Jesli jednak lubimy klasyczne sandałki na koturnie to również coś się znajdzie - ja wybrałam te w kolorze brązowym, na korkowym dole. Za to te obok, w kolorze białym są niesamowite. Chętnie bym w nie wskoczyła.


I oczywiście czym byłby świat bez sandałów! Szczególnie tych na obcasie. Kategoria brown heeled sandals proponuje ciekawe sztuki, a szczególnym zainteresowaniem obdarzyły mnie te paskowane, biało-czarne. Musicie przyznać, że są cudowne - niby klasyczne, a jednak coś innego. Brązowe to już mocniejszy, stabilniejszy obcas i o wiele więcej pewności, że nie złamiemy nogi :)
Macie swoje typy?
Ciekawa jestem ich bardzo!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard