Buty od Zaful

16 marca

Tym razem zapraszam Was na przegląd butów od Zaful. Zastanawiałyście się kiedyś co proponuje ten sklep? Spójrzcie na moje typy.
Butów dla nas możemy szukać choćby w zakładce women shoes, ale na początku skupmy się na tych sportowych, które znajdziemy w breathable shoes.


Kolejne ciekawe typy pochodzą z zakładki wedge shoes, które proponuje nam buty na koturnie. I to nie tylko te eleganckie, bo znajdziemy także  coś sportowego. Jesli jednak lubimy klasyczne sandałki na koturnie to również coś się znajdzie - ja wybrałam te w kolorze brązowym, na korkowym dole. Za to te obok, w kolorze białym są niesamowite. Chętnie bym w nie wskoczyła.


I oczywiście czym byłby świat bez sandałów! Szczególnie tych na obcasie. Kategoria brown heeled sandals proponuje ciekawe sztuki, a szczególnym zainteresowaniem obdarzyły mnie te paskowane, biało-czarne. Musicie przyznać, że są cudowne - niby klasyczne, a jednak coś innego. Brązowe to już mocniejszy, stabilniejszy obcas i o wiele więcej pewności, że nie złamiemy nogi :)




Macie swoje typy?
Ciekawa jestem ich bardzo!

You Might Also Like

0 komentarze

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images