Floslek dla mam i córek - podsumowanie testów

Jakiś czas temu u mnie na fanpage'u szukałam dwóch par - mama i córka lub dwie przyjaciółki, do wspólnej akcji z Face&Look oraz Floslek, którą poprowadził Michał z Twoje Źródło Urody.  Oprócz mnie, w akcji wzięło 25ciu blogerów. Floslek do testów przekazało cztery produkty z linii  SKIN CARE EXPERT ALL-DAY - PEARLS Serum Rozświetlające dla obu Pań, BLUR krem upiększający dla mam, BASE baza wygładzająca dla córek. W paczkach nie znalazł się jedynie krem BB, ale jego mam okazję przetestować ja. Jak tylko się sprawdzi - dam Wam znać!


Mamy i Córki na początku zostały zapytane o walory wizualne kosmetyków, czyli opakowania. 100% mam, a 98% córek, zgodziło się, że są one atrakcyjne. Zgadzam się z nimi. Minimalistyczne, eleganckie, a serum zachwyca!


PEARLS SERUM ROZŚWIETLAJĄCE

82% mam i 85% córek zgodziło się ze sobą, że PEARLS serum rozświetlające nawilża oraz działa rozświetlająco na skórę. 87% mam i 85% córek konsystencja produktu przypadła do gustu, a zapach oceniono w obu przypadkach pozytywnie w 95%. 74% córek i 80% mam deklaruje, że chętnie sięgną po produkt po raz kolejny. 

Wynik: pozytywny


BLUR KREM UPIĘKSZAJĄCY

Ten krem testowały tylko mamy. 94% jest zadowolone z efektów i stwierdza, że krem spełnił ich oczekiwania. Zapach przypadł do gustu 94%tom Kobiet, a konsystencja okazała się odpowiednia dla 87% z nich. Aż 85% mam deklaruje, że kupiłoby kosmetyk ponownie.

wynik: pozytywny


BASE BAZA WYGŁADZAJĄCA

Produkt przeznaczony do testowania dla córek, którym w 94% przypadł do gustu - zdobył aż 94% pozytywnych opinii jako produkt dobrze przygotowujący skórę do makijażu. 86% testerek zaobserwowało przedłużenie trwałości makijażu. Blisko 100%, bo aż 98% córek przyznało, że zapach jest przyjemny. 79% kupiłoby produkt ponownie.

wynik: pozytywny


Ostatnie pytanie w obu przypadkach, jak dla mnie jest najważniejsze. Testerki, zarówno mamy, jak i córki, zostały zapytane czy poleciłyby testowane produkty Floslek swojej przyjaciółce. Twierdząco odpowiedziało 98% mam i tyle samo procent córek. 

Ogólny wynik kosmetyków Floslek z serii SKIN CARE EXPERT: pozytywny


Przy okazji zapraszam do zalajkowania mojego fanpage'u na Facebooku. Z pewnością to nie ostatnia tego typu akcja. Kto wie? Może kolejną testerką będziesz Ty i ktoś Tobie bliski.

5 komentarzy:

 1. nie znałam tych produktów, a wydają się być naprawdę godnymi uwagi :) opakowanie faktycznie jest bardzo eleganckie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo eleganckie opakowania i... po przeczytaniu tego postu czuję się nimi mocno zaciekawiona.

  OdpowiedzUsuń
 3. To nie dla mnie :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. To serum z perłami jest boskie <3 Pięknie wygląda, niczym bazy z Bielendy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. serum cuuuudnie odżywia, nawilża no i rozświetla. opakowanie boooskie *_* udany zakup

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard