Ogłaszam rok 2018 kolorem złota

Koniec roku to zawsze moment postanowień, świętowania oraz zmian na lepsze. 30 grudnia świętowałam trzy lata bloga i nie mogłam uwierzyć, że to już. 1szego stycznia stałam na parkingu, wpatrując się w fajerwerki i myśląc o tym, że to był dobry rok. Moment podsumowań przyszedł dzisiaj, w złotym stylu.


 Koniec roku to dla wielu moment postanowień, chęci zmian i obietnic, że ten rok będzie lepszy od poprzedniego. Internet, księgarnie oraz znane osoby aż wrzą o tym, aby kupić kalendarz, planer lub wziąć po prostu kawałek papieru i zapisać swoje postanowienia Noworoczne. Podobno to zwiastuje sukces. Sama rezygnuje z tego kroku i zamiast pisać o tym czego nie zrobiłam w 2017, a co chciałabym osiągnąć w 2018, robię złotą maskę kolagenową od GlySkinCare, na ramiona i dekolt nakładam odrobinę olejku rozświetlającego od Naturativ. Kość jarzmowa już od kilku dni przyjmuje szampański rozświetlacz Lily Lolo,  paznokieć serdeczny złoty lakier o liczbie 072.

Do ręki biorę ulubioną herbatę rabarbarową i uśmiecham się pod nosem, czując niewyobrażalne szczęście.Rok 2017 był jednym z najlepszych. Nie osiągnęłam tego co chciałam, nie schudłam też upragnionych kilku kilogramów i wcale też nie wzbiłam się nad horyzont. Jednak ten rok był rokiem, z którego wycisnęłam więcej. Ten rok był bardzo stabilny, bardzo mocny i bardzo dobry.
I chociaż praktycznie nic się nie zmieniło przez ten rok, to zmieniło się wszystko.


Z całego serca życzę Wam, aby ten rok 2018 był czasem spełnienia. Spełnienia marzeń, celów i obietnic. Niekoniecznie tych zapisanych, a zwłaszcza tych najskrytszych. Niech iskrzy w kolorze złota, niech ten rok będzie miał tę, najjaśniejszą barwę. Niech słońce się odbija od niego każdego dnia, stwarzając każdy moment piękniejszym niż jest.

Śmiejcie się, kochajcie, żyjcie całym sercem. ♥

Liczba 8 to moja ulubiona liczba. Ten rok musi być dobry.


Zobacz też:15 komentarzy:

 1. uwielbiam złoto♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie, że złoto powraca do łask. Lakier jest śliczny :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. to dobrze, bo uwielbiam złoto!:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wracamy do korzeni, wracamy do złota :)

  OdpowiedzUsuń
 6. szczęśliwego Nowego Roku! :P
  Rozświetlacz fajnie wygląda :D

  https://weruczyta.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam złoto, a w brokatowym wydaniu wręcz ubóstwiam <3

  OdpowiedzUsuń
 8. ale pięknie wygląda złoto! Uwielbiam złote dodatki, choć tak bardzo kiedyś ich nienawidziłam :D 2018 rokiem złota? Jak dla mnie bomba

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam lakiery ze złotymi, połyskującymi drobinkami. :) Wszystkiego dobrego i oczywiście złotego w 2018r! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawe produkty, w szczególności zainteresował mnie rozświetlacz Lily Lolo. Na pewno ten rok będzie wyjątkowy i tego Ci życzę! :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard