Wiosna pachnąca Marizą

 Czy zastanawiałaś się kiedyś jak pachnie wiosna? Jasne. Pierwsza skoszona trawa, pierwszy gril u sąsiada na podwórku i pierwsze kwiaty, szczególnie te na drzewach, mocnopachnące. Tak długo na to czekałyśmy. Świat budzi się do życia. Wyczekiwana, utęskniona, pokochana - wiosna. Przywitajmy ją należycie, z zapachem na skórze, który nie kojarzy się z mroźnymi porankami, jeszcze gorszymi wieczorami i dniami w szalikach szczelnie zawiniętymi.


Rok temu, prawie o tej samej porze, bo 8mego kwietnia, pisałam o zapachach Imiqa.  Jesień rozpoczęłyśmy zapachami Mauve i Crystal, a lato przeuroczymi mgiełkami w zapachach kwiatów, świeżości i owoców. Dzisiaj przedstawię kolejne trzy flakoniki, które możecie znaleźć w katalogu Marizy.  Skłamałabym mówiąc, że w jednym z nich nie jestem szaleńczo zakochana.


Pierwsze dwa warianty, które nie goszczą na mojej toaletce, a w szafce mamy i gdzieś na półce u babci to Subtille Violet oraz Subtille Rose. Subtille Violet, który poszedł w ręce mamy to słodki, ale nadal orzeźwiający zapach. Jest dość mocny, poważny i z pewnością, urzekający. Niestety, nie pasujący do mnie, ale za to na ciele mojej rodzicielki prezentuje się wybornie. Subtille Rose powędrował do babci, w jej imieniny. Wiedziałam, że będzie jej z nim "do twarzy". Jest bardzo elegancki, mocny, dość ostry. Raczej dla starszej kobiety, która nadal ceni pewność siebie i dobre samopoczucie. Moim faworytem okazał się Subtille Blanc, który charakteryzuje się energią, świeżością, połączoną z nutką słodkości. To coś dla osoby młodej, pełnej energii, ale czasem lubiącej stanąć i zakochać się w otoczeniu. Stanąć, zachłysnąć się powietrzem, odetchnąć. Po prostu zwolnić.


Oprócz tego, że każdy posiada swój niezwykły zapach, który możemy przypasować do konkretnej grupy wiekowej, osoby, to dodatkowo trzymają się bardzo dobrze, a przy tym nie są ostre, jakby śmierdzące. Za niską cenę dostajemy piękny aromat, którym opryskujemy ciało, dodając sobie pewności siebie i urody ♥


Dołącz do grona Marizy i kupuj kosmetyki taniej o 30% ♥ Zarabiaj, oszczędzaj, baw się!
Rejestracja tutaj.
Najnowszy katalog znajdziesz tutaj.


2 komentarze:

  1. podoba mi się, że się długo utrzymują, no i zdjęcia super :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Boże jakie cudowne :O <3 Zauroczyłas mnie!

    Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com/2017/04/kombinezon-w-roli-gownej.html

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard