Melkior, Tusz do rzęs Panoramic

Dobrze wytuszowane rzęsy to podstawa dobrego makijażu. Szukamy tego jedynego - podkręcającego, wydłużającego, wygrubiającego, z efektem naturalnym lub nie. Potykamy się przy tym nie raz i lądujemy z osypującym się tuszem za wielkie pieniądze.

Czy tusz do rzęs Panoramic od Melkior spełnił swoje zadanie?
Kilka słów od producenta:
Innowacyjna i specjalna szczoteczka zapewniająca efekt intensywnej objętości. Rzęsy są podkręcane dzięki obecności naturalnej żywicy. Wydłuża i dba o rzęsy.


Pierwsze co rzuca się w oczy i intryguje to szczoteczka. Zagięta w łuk, rozszerzająca się ku dołowi. Wykonana z włosia. Może się wydawać, że jest trudna do opanowania, lecz tutaj zaskoczenie - bardzo dobrze układa się na rzęsach i już pierwsza aplikacja przebiega bez problemu. 
Tusz dostępny jest w kolorze czarnym. Nie jest on głęboki, ale też nie wchodzi w inne odcienie. Nie osypuje się, nie kruszy. 


Przy pierwszym spotkaniu z tym tuszem zdziwiłam się co do konsystencji. Jest ona bardzo sucha. Miałam przez chwilę nawet  wątpliwości co do daty ważności tuszu, lecz z tym wszystko okay. Po prostu już taki jest, lecz to mi absolutnie nie przeszkadza. Wolę bardziej "zaschnięte" niż lejące mascary.


Sam efekt można stopniować. Przy nałożeniu pierwszej warstwy dostajemy efekt bardzo delikatnych, naturalnych rzęs. Pięknie rozdziela rzęsy, nie skleja. Delikatnie wydłuża, podkręca i pogrubia. Precyzyjna szczoteczka dociera do każdego włoska, układając je w wachlarz.


Natomiast po 2-3 warstwach efekt się nasila. Już nie wyglądają bardzo naturalnie, ale też nie sztucznie. Tworzy się piękny, panoramiczny efekt, który każda z nas zawsze  chciała osiągnąć. Kolejne warstwy nakłada się bez problemów, bez obawy o sklejenie rzęs.


Efekt po 3 warstwach:
(przepraszam za ostrość, gdzieś uciekła)


Według mnie jest to bardzo dobry tusz dla kobiet lubiących precyzję i "suche", gęste konsystencje. 
Nie uzyskacie nim efektu sztucznych rzęs, lecz wyglądający naturalnie, piękny wachlarz. Poprawki w  ciągu dnia niepotrzebne - idealnie trzyma się na swoim miejscu.


Tusz oraz inne kosmetyki marki Melkior znajdziecie tutaj.

9 komentarzy:

 1. Podoba mi się efekt końcowy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O jakiej Ty ostrości mówisz - to zdjęcie jest fantastyczne :) Twoje spojrzenie wygląda na nim jak u Lwicy patrzącej na swoje lwiątka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. dziwna ta szczoteczka ... ale efekt jak najbardziej ok ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ma nie typową szczoteczkę. Wydaje się dość gęsty, ale może tylko złudzenie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczoteczkę ma taką... niespotykaną ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładne rzęski ;) szczoteczki takiej jeszcze nie spotkałam ;) a efekt całkiem fajny chociaż ja lubię mega mocno wytuszowane rzęsy ;)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard