Prezent na Dzień Matki

 Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo podziękujemy im za miłość oraz troskę jaką od niej dostajemy. Przyjdziemy z dobrym słowem, może kwiatami i nierzadko z prezentem. Podaruj mamie odrobine wytchnienia wraz z prezentem idealnym na wieczór – lampką wina.

Przypomnij sobie te wszystkie chwile, w których byliście w dwójkę. Uśmiechy, przytulaski i wspólne radości. To cenne. Nic dziwnego, że chcemy aby Dzień Matki był maksymalnie wyjątkowy, a jego obchodzenie kojarzyło się ze szczęściem i radością.Myślę, że kieliszek dla mamy to doskonały wybór, aby podarować jej odrobinę wytchnienia i spokoju. Przy winie nie tylko się odpręży, ale także… możecie spędzić czas we dwójkę! Wspomnienia, może stare, rodzinne albumy czy oglądanie nagrań z przeszłości. Celebrujcie razem ten dzień, dając sobie to co najcenniejsze – czas. Pomyśl - kieliszek do wina dla mamy sprawdzi się nie przez jeden, a przez wiele wieczorów. Za każdym razem, gdy będzie nalewała ulubione wino lub przyrządzała specjalnego drinka pomyśli o Tobie. To pamięć zamknięta w szkle. Nie musisz się obawiać o nietrafiony prezent. Ten z pewnością się sprawdzi.

Dzień Matki kojarzy mi się z zapachem kwiatów, smakiem pysznej szarlotki i szczęściem w sercu. A Wam co przychodzi na myśl, gdy o nim myślicie?

4 komentarze:

  1. myślę, że to naprawdę bardzo fajny pomysł jeśli mama pije wino :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja mama lubi wino własnej roboty, więc takim kieliszek to byłby sprawdzony prezent.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ciekawy pomysł! Nawet jeśli miałby tylko stać i ładnie wyglądać :) Moja mama lubi raczej praktyczne prezenty, ale to też by sie jej spodobało.

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard