Słodkości na dzień chłopaka

 Jeszcze trochę ponad dwa tygodnie i nasi faceci będą obchodzić swoje małe święto. Osobiście uwielbiam wręczać drobne prezenty i doceniać Panów których mam przy sobie. W tym roku postawiłam na słodkości czyli czekoladki Chocolissimo. Pokażę Wam jakie słodycze wybrałam :)

Nie będę Wam mówiła co dla kogo aby nie psuć niespodzianki :) Dla mojego fana majsterkowania postawiłam oczywiście na czekoladowe narzędzia. Myślę, że będzie z nich zadowolony. 
Dla osoby, która uwielbia historię i jest pasjonatem książek różnego typu wybrałam samoloty. Do tego można dobrać jakiś tytuł o tej tematyce i prezent rewelacyjny.


Jedna z bliskich mi osób uwielbia wycieczki rowerowe. Stąd też musiały się one pojawić. Jestem pewna trafienia w gust obdarowanego :) 


Na sam koniec pokażę Wam auta, które będą miłym upominkiem dla kogoś nie z rodziny. Małe modele popularnych samochodów to zawsze trafiony prezent dla każdego chłopaka.


Tak wyglądają moje drobiazgi dla bliskich mi panów. Mam nadzieję, że każdy z nich będzie zadowolony i uśmiechnie mu się buzia :) W kategorii prezenty na dzień chłopaka znajdziesz więcej słodkich upominków. Natomiast jeśli Twój partner nie jest fanem słodkości, a chcesz go zaskoczyć idealnym prezentem na dzień chłopaka to wybierz jeden z prezentów dla mężczyzn. Prezent na dzień chłopaka od TrendHim daje wiele możliwości :) 

4 komentarze:

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard