Pozycjonowanie stron, czyli jeszcze raz SEO

 Czy słyszałaś kiedyś o pojęciu "pozycjonowanie stron"? Czy wiesz jak działają narzędzia Google i dlaczego Twoja strona jest mniej lubiana niż inne? Czemu jest niżej, a nie wyżej? To wszystko kryje się w trzech literach, które warto znać, rozumieć... Chociaż odrobinę.


Wielu blogerów narzeka, że ich posty są gorzej pozycjonowane niż inne. Niestety, kopiuj-wklej choćby opisu czy składu INCI kosmetyku potrafi poważnie zaszkodzić naszej przyjaźni my-google. Dlatego też szkolenia, prezentacje oraz eventy skupiające się za zagadnieniu pozycjonowaniu stron sa coraz bardziej popularne. Nic dziwnego, że chcemy się piąć coraz wyżej, a po wpisaniu frazy w Google chcemy być widoczni. Niestety, wiele z nas nie rozumie jak działa ten mechanizm i kroczy w nim ślepo, z zawiązanymi oczami. Dlatego też mamy firmy, które pomagają nam nawiązać współprace z wyszukiwarką i stać się bardziej widocznymi.

Ciekawa jestem ilu z Was taką współpracę nawiązało lub też, ilu z Was było chociaż na jednej prezentacji, która by pomogła zrozumieć te mechanizmy.

Dajcie koniecznie znać jakie szkolenia polecacie, bo się rozglądam :) 


3 komentarze:

  1. Chętnie się kiedyś wybiorę, w tej chwili mogę palcem po mapie :D kiedyś zdarzało mi się wklejać opisy, iść na łatwiznę, jednak to takie trochę nieuczciwe, ale całe życie się człowiek uczy. Nie wklejam, przerabiam na swój styl :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jeszcze nie korzystałam z takiego szkolenia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna opcja takie pozycjonowanie, teraz czas zapoznać się ze stroną internetową tej firmy.

    OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard