Dresslily i ciekawe pomysły na dekoracje Świąteczne

Zastanawialiście się kiedyś jakie najdziwniejsze i najbardziej wyjątkowe akcesoria Świąteczne mogą pojawić się w Twoim domu. Mnie troszkę zszokowały, rozbawiły iii... postanowiłam Wam je pokazać. Zobaczcie co ciekawego znalazłam na Dresslily.

Pierwszym świątecznym akcesorium jakie znalazłam, to schody z bałwanem. Są to naklejki, które możemy zamontować na naszych schodach, stwarzając niecodzienny widok.


Świąteczny klimat w łazience? Przydadzą się akcesoria do łazienki z bałwanem, w tym dywaniki oraz deska klozetowa ze słodkim motywem... Co powiecie na takie towarzystwo?


Absolutnie słodka, zimowa zasłona prysznicowa z bałwanem, a nawet dwoma! Gdyby nie to, że mam parawan nawannowy na pewno znalazłaby się w mojej łazience.


A w salonie postaw na... dywan świąteczny! Jeszcze się nie spotkałam, aby ktoś ustrajał w swoim domu podłogę, więc będzie to z pewnością coś nowego.

Co spodobało Wam się najbardziej?

Use code:DLBF20 with 20% OFF:  
Over 10usd, save 2usd; Over 20usd, save 4usd; Over 30usd, save 6usd; Over 40usd ,save 8usd; Over 50usd, save 10usd; Over 60usd, save 12usd; Over 70usd, save 14usd; Over 80usd, save 16usd; Over 90usd, save 18usd; Over 100usd, save 20usd;Over 110usd, save 22usd; Over 120usd, save 24usd; Over 130usd, save 26usd; Over 140usd, save 28usd

6 komentarzy:

 1. Piękne inspiracje, najbardziej spodobały mi się schody i zasłona prysznicowa :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Dywanik łazienkowy jest mega. To jest rewelacyjny pomysł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Te schody z bałwanem to nawet pomysłowe! Wprowadzają w świąteczny nastrój!
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard