Hybrydy Nox Nails

Jakiś rok temu na naszym rynku była garstka firm hybrydowych. Dzisiaj konkurencja jest spora, a producenci prześcigają się w pomysłach, kolorach lakierów i ich efektach. Ciągle szukamy nowości, a mało kto jest wierny jednej marce. Jako kobieta kochająca testować nie mogłam przejść obojętnie obok Nox Nails - hybryd o bardzo ciekawych wariantach.
Czy spełniły moje oczekiwania?

 Kolorystyka

Nox Nails, w porównaniu do konkurencji, ma delikatne mniejszy wachlarz kolorów. Jednak wierzę, że z czasem oferta się powiększy, a z 30stu paru kolorków zrobi się 300 :)  Mimo, wyglądowo małemu wyboru, wybór jest spory - kolory są po prostu piękne. Znajdziemy klasyczne róże, jak i szalone mięty czy cytryny.

Warstwowanie

Zdecydowałam się na cztery kolory, o różnym stopniu "ciemności". Jak wiemy - ciemne kolory z powodu większej ilości pigmentu potrzebują więcej pod lampą. Nakładając je na wzonik zastanawiałam się czy oby na pewno ciemny odcień ma więcej pigmentu, bo i te jasne robiły wrażenie. Już po jednej warstwie można by stwierdzić, że wystarczy. Jednak to ta druga wydobyła w 100% wyrazistość koloru. Piękne, soczyste, pełne życia.
Mocno niebieski "Serce oceanu", nudziakowa "Mleczna krówka", słoneczna "Lemoniada" oraz śliczna "Mięta".

Nakładanie

Lakiery testowałam na zdrowej, lecz dość nierównej płytce oraz na swojej, mocno zniszczonej pod wpływem hybryd. Zacznijmy jednak od początku, od samego nakładania - pędzelek bardzo dobrze trzyma się w dłoni, a w połączeniu z dobrą, lekko gęstą hybrydą nie zalałam skórek ani nie miałam problemu z dokładnym przykryciem płytki już za pierwszym razem. Nienawidzę, gdy hybrydę źle się nakłada. Tutaj nie było tego problemu. 

Trwałość

Hybryda wytrzymała niecałe  dwa tygodnie na dość nierównej płytce paznokcia. Uważam to za całkiem dobry wynik, ponieważ nierówności sprawiają, że lakier gorzej się trzyma. Lepiej wypadła przy równej, widocznie zdrowej - trzymała się ponad dwa tygodnie. Top nie blednie, ale też nie jest to mocny błysk. Dobrze wydobywa kolor, nie zmieniając go.


Nox Nails to całkiem fajne hybrydy, o dość gęstej konsystencji. Ogromny plus za ich polskie pochodzenie! 
Myślę, że każda hybrydomaniaczka powinna je wypróbować, zwłaszcza w tak niskiej cenie jak obecnie - trwa promocja i dostaniecie je już za 12,49zł w oficjalnym sklepie Nox Nails.

Zobacz też:8 komentarzy:

 1. nie miałam jeszcze tych hybryd :D jednak ta mleczna krówka jest prześliczna! <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście cena bardzo korzystna, a kolorki świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aktualnie testuję markę na swoich paznokciach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. nie znam tej marki jeszcze, chyba czas i pora to zmienić. Piękny blog, obserwuję i zapraszam do mnie: https://anja-ori.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Coraz więcej tych firm hybrydowych się rodzi :) Piękne kolorki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolory mają fajne :) to prawda coraz więcej tych firm.
  Mój blog.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kolorki są naprawdę bajeczne :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard