Przegląd oferty Roman ShadeSale

Chyba każda z nas ma koleżankę, która ma fioła na punkcie niespotykanych zasłon i rolet do okien. Czasami ich wybory są maksymalnie nieoczywiste i my, w swoich domach w życiu nie powiesiłybyśmy coś tak... niezwykłego. Osobiście znam przynajmniej trzy kobiety, które prześcigają się w konkurencji "która zwiesi coś bardziej niezwykłego". Chociaż niejednokrotnie wygląda to dziwnie i na pierwszy rzut oka może nie pasować, z drugiej strony nadaje niewyobrażalnego charakteru i disagne wnętrzu. A to w końcu jest w modzie. Dlatego pomyślałam, że przedstawienie Wam strony Roman ShadeSale będzie strzałem w dziesiątkę. Bogactwo wzorów, kolorów i grafik. To co tam znalazłam zaskoczyło mnie niesamowicie. Mało kiedy spotyka się aż tak bogatą ofertę.  Czasami warto zastanowić się nad ściągnięciem czegoś z zagranicy. Czasami taka opcja przynosi ogromne efekty - nie dość, że będziemy mieć coś niespotykanego, to możemy wybierać spośród setek wzorów i kolorów. 

Wybór jest tak ogromny, że postanowiłam ułatwić Wam zadanie i pokazać czego możecie się spodziewać. Moje typy pochodzą z kategorii Striped Roman Shades

Wybrałam coś co możemy powiesić w salonie lub pokoju dla chłopca, coś co kojarzy mi się delikatnie z kuchnią, ale także pokojem dla dziewczynki oraz poszłam w klasykę, która jest nieśmiertelna.
Ciekawa jestem jaki będzie Wasz odbiór.

klik 

Moja pierwsza propozycja to niebieska wariacja. Składa się z mieszanki lnu i bawełny, a więc najwyższa jakość. Wzór w paski jest ponadczasowy, nie ulegający zmianą trendom. Doda temperamentu niejednemu wnętrzu, podkreśli jego charakter. Według mnie idealny do pokoju dla chłopca czy salonu, by dodać mu energii.


Róż to mój ukochany kolor. Ta tkanina wykonana jest z mieszanki bawełny i poli. Romantyczny wzór, przełamany bielą i brązem wprowadzi w pomieszczeniu błogość. Świetnie sprawdzi się w kuchni, jadalni lub pokoju dla dziewczynki.


Ten wariant to uwielbiana przeze mnie klasyka. Beż zawsze jest w modzie i dobrze wygląda. Tkanina typu poliester, dostępna w dwóch wersjach - na zewnątrz i wewnątrz. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)

@templatesyard