The Most classy Wedding Dresses of All Time

16 października

Pamiętam, gdy jako mała dziewczynka tańczyłam na parkiecie, a obok mnie piękna Panna Młoda, której tak bardzo zazdrościłam. Nie wiem czego najbardziej. Uwagi? Cudownego makijażu? Przystojnego męża? czy po prostu tej bieli, tej białej sukni, którą kreowałam, projektowałam w głowie setki razy. I tak wiele razy zmieniałam zdanie jaka ona powinna być. W końcu musi być wyjątkowa.


Pamiętam, że marzyłam o cudownej bezie, najlepiej maksymalnie rozłożystej, która pięknie będzie falowała nad parkietem. Miała być śnieżno biała, pełna bajeczności.


O kolejnej zamarzyłam, gdy dowiedziałam się, że krój syrenki, obcisły, podkreślający kobiecość to nie tylko wybór dla tych szczupłych, wysokich, ale także dla tych o niskim wzroście i trochę większej ilości kilogramów. Wcale nie trzeba mieć figury modelki...


Dzisiaj w moich myślach jest zupełnie coś innego. Coś bajecznego, kobiecego, przepełnionego koronkami. Jestem pewna, że to będzie coś z pokroju magicznych, spektakularnych, ale zarazem z klasą i należytą elegancją. Coś w czym będę mogła poczuć się tak jak powinnam - jak księżniczka. Będzie to moja wymarzona z wymarzonych! Bridal gown collection... jesteście tak ciężkie w wyborze :)You Might Also Like

6 komentarze

 1. Śliczne te suknie, chyba każda mała dziewczynka marzy by założyć choć raz taką piękną suknie

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie trzy pokazane sukienki są piękne

  OdpowiedzUsuń
 3. Podejrzewam, że wybór sukni ślubnej to ciężki orzech do zgryzienia :) Druga i trzecia - piękne!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja lubię koronkę i jednocześnie minimalizm :) a swój wybór mam jeszcze przed sobą :)

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz znaczy dla mnie bardzo wiele. Dziękuję ♥
Chętnie Cię odwiedzę. Nie mam nic przeciwko zostawianiu linka do Twojego bloga w komentarzu, ale i bez tego bez problemu Cię znajdę. :)